Як визначити стать дитини по крові

Яких сьогодні тільки не існує методів визначення статі майбутньої дитини. Таблиці, місячні календарі, оновлення крові, діаграми і дієти — все це користується великим «попитом», адже кожній парі не терпиться дізнатися, хто ж народиться в їхній родині. А деколи молоді (та й не дуже) пари навіть «замовляють» або хлопчика, або дівчинку, спираючись на один з методів.

Досить поширеним і популярним є метод визначення статі дитини по крові. Наскільки ж він ефективний і чи варто йому довіряти (особливо, коли вкрай важливо народити малюка певної статі, наприклад, через ймовірність генетичних захворювань, які передаються тільки по чоловічій лінії) судити складно. Багато пар відносяться до цих методів, як до гри, а є й такі, які вірять через багаторазових збігів в сім'ях знайомих і близьких.

Оновлення крові і стать майбутньої дитини

Вчені вважають, що кров людини має властивість «оновлюватися». У чоловіків цей процес відбувається раз на чотири роки, а у жінок — один раз на три роки. Деякі фахівці скористалися цією властивістю і встановили, що від «юності» крові залежить стать майбутнього малюка, тобто чия кров молодше на момент зачаття — мами чи тата — відповідно такого статі і народиться майбутній малюк.

Пропонуємо вам докладний розрахунок. Папі 30 років, а мамі 25. Вік чоловіка ділимо на 4, а вік жінки — на три і порівнюємо залишки: 30:4 = 7,5; 25:3 = 8,3. Залишок у тата більше, значить народиться хлопчик. Якщо ж раптом залишку немає ні у одного з батьків, то за припущеннями повинна народитися двійня.

Важливо враховувати, що людська кров «оновлюється після великих крововтрат (наприклад, після операцій, пологів, викиднів, абортів, переливань крові, здачі донорської крові). Якщо у вашому житті відбувалися зазначені «події», то починати рахувати потрібно з певної дати (з року, в якому відбулося останнім подібне оновлення крові).

За відгуками «бувалих» даний метод скоріше вгадує випадково, і ніякого наукового обгрунтування не має.

Визначити стать дитини по групі крові

Таким же «ненадійним» є метод визначення статі дитини по групі крові майбутніх батьків. Його ймовірність «вгадування» найнижча, але пари не проти випробувати «долю».

Способи прості, так що можете перевірити.

Image

Даний метод вказує, що в однієї пари можуть народжуватися або всі дівчатка, або всі хлопчики. Ну а життя, на щастя, показує, що бувають «виключення».

Аналіз крові може визначити стать майбутнього малюка

Ну а цей метод найбільш достовірне з усіх методів визначення статі дитини по крові. Вже на 7 тижні вагітності мамі потрібно всього лише здати крові з вени і віднести її на особливий аналіз визначення статі майбутнього малюка. У чому ж його суть?

Відомо, що в кров'яному руслі майбутньої матері присутні в невеликій кількості ДНК плоду. Також відомо, що в клітинах людини присутні Х і Y-хромосоми, причому останніми «володіють» виключно чоловіки. Відповідно, стать майбутньої дитини через аналіз крові матері визначається по наявності або відсутності ДНК-гена статевої приналежності. Якщо в крові матері виявили хоча б одну хромосому Y, то народиться хлопчик. Достовірність цього методу становить 99%.

Вірити цим методам чи ні — особиста справа кожного. Та й чи настільки важливо, хто народиться? Лише б Здоровенький! Чого вам і бажаємо!

Автор — Таня Ківеждій