Олександра

Жіноче ім'я Олександра є похідним від чоловічого імені Олександр і так само, як його чоловічий варіант, означає "захисник людей". Це ім'я зараз досить поширене, незважаючи на те, що психологи не радять батькам вибирати для дівчаток "чоловічі" імена. У випадку з Олександрою причина таких рад видно дуже виразно, адже власниці цього імені протягом усього життя відрізняються особливою подвійністю, яка створює враження того, що в ній завжди борються чоловіче і жіноче начало.

Кому ж підійде такий непростий ім'я? В першу чергу необхідно сказати, що краще всього не називати Олександрою дівчинку, яка народилася взимку або влітку, адже "зимові" Олександри будуть відрізнятися дуже вже "чоловічим" характером, а "літні" — будуть піддані гордині і упертості. Весняні ж дітки, як правило, характеризуються м'яким, спокійною вдачею, що зведе до мінімуму прояв подвійності в характері Олександри, допоможе проявитися її жіночності, м'якості. Якщо ж батьків не бентежать прояви "чоловічого" характеру Олександри, то краще буде назвати цим ім'ям "осінню" дівчинку, яка буде володіти холодним розумом і рішучістю у поєднанні з сексуальністю і чудовим почуттям гумору.

Які ж плюси і мінуси присутні в рішенні назвати свою дочку Олександрою? З одного боку, це красиве і не дуже поширене на території нашої країни ім'я може стати родзинкою дівчинки, але з іншого боку, потрібно враховувати, що ніхто з рідних і близьких, скоріше всього, не буде називати дитину повними ім'ям, що призведе до того, що співуче ім'я Олександра перетворитися на досить грубе мальчуковское звернення "Саша". Плюсом цього імені є те, що воно легко і милозвучно поєднується з більшістю поширених в Росії прізвищ і по батькові, до того ж до нього можна підібрати величезну кількість зменшувально-пестливих форм (наприклад, Шура, Алек, Аля, Сандра), одне з яких володарки цього імені можуть вибрати як альтернативу досить негарно для дівчинки скороченню Саша.

Батькам, які зацікавилися можливістю назвати свою дочку Олександрою, буде цікаво знати, що власниці цього імені, як правило, відрізняються залізним здоров'ям і високою фізичною активністю. Єдиним слабким місцем Олександри є необхідність завжди жити за розкладом, адже якщо вона одного разу дозволить собі недоспати або переїсти, то потім їй важко буде повернутися до хорошого самопочуття і кілька днів вона буде перебувати в розклеєному стані.

Що стосується сімейних відносин, то, знайшовши свого супутника життя, Олександра просто перетворюється! Куди тільки дівається її колючість і впертість: Олександра із задоволенням вчитися готувати, приділяє багато часу вдома, доглядає за чоловіком, ставати суворої, але справедливої матір'ю декількох дітей. Згодом родина замінює Олександрі друзів і задоволення від роботи, якої до цього володарка цього імені приділяла дуже багато уваги. Це не означає, що Олександра з віком зовсім втратить інтерес до роботи, просто до заміжжя її, як правило, цікавлять дуже активні професії, пов'язані з подорожами і відрядженнями, після ж вона ставати менш енергійною, але як і раніше виконавчої.

Іменини Олександри відзначають 2 квітня, 6 травня, 31 травня і 19 листопада, а за католицьким календарем — 20 березня і 18 травня.