Соломія

Жіноче ім'я Соломія має єврейське коріння і означає "мирна". Воно згадується в біблійних переказах, причому як в негативних, так і позитивних ролях. В даний час ім'я Соломія є досить рідкісним навіть серед євреїв. Популярним воно залишається в Україні — там воно вимовляється "Соломія" і не ототожнюється з єврейським корінням. У Росії ім'я Соломія зустрічається досить рідко.

Характер у Соломії сильний, а воля — залізна. Це життєлюбна, енергійна і впевнена у собі жінка, яка має задатки лідера і всіляко намагається розкрити себе в цьому образі. Вона з дитинства у всьому бажає бути кращою, дуже болісно реагуючи на свої невдачі. Але довго з опущеними руками Соломія не сидить — швидко загоряється новою ідеєю, бере на себе організаційні питання в школі, йде займатися в новий гурток. Доросла володарка цього імені не має ілюзій з приводу свого життя. Вона практична й строга по відношенню до людей, не любить лінивих та необов'язкових, відразу рве відносини зі знайомими, які показали себе з поганої сторони. На роботі Соломію можуть навіть побоюватися, але хороші друзі знають, що в глибині душі вона добра і чуйна, а ще дуже потребує в теплому слові і турботі.

Ім'я Соломія підійде дівчинці, яка народилася під зодіакальним знаком Лева, тобто з 23 липня по 23 серпня. Вплив цього знака кардинально не позначиться на змінах в її характері, тому Саломея збереже енергійність, вимогливість до людей, марнославство, гордість і керівний стиль у всьому.

Які ж позитивні і негативні сторони можна відзначити в імені Соломія? З одного боку, воно дуже цікаве по звучанню, до того ж це ім'я хоч і незвично, але цілком милозвучно поєднується з російськими прізвищами і по батькові. Але при цьому до нього важко підібрати красиві скорочення і зменшення, так як варіанти Соля, Солоха, Мея звучать не дуже симпатично. Двояким є й ставлення до характеру Соломії, так як одним батькам він може імпонувати своєю внутрішньою силою, а інших цієї ж силою лякати.

Здоров'я у Соломії не дуже міцне. Вона з дитинства сприйнятлива до інфекційних хвороб, а в літньому віці може мати серйозні проблеми з серцево-судинною системою.

У сімейних відносинах Соломія розкривається як вірна і прямолінійна дружина. Вона виходить заміж, лише будучи повністю впевненою в своєму майбутньому дружині. Господиня з неї виходить не найкраща, тож Соломія намагається чітко розподілити обов'язки по будинку між усіма членами сім'ї, з дитинства привчає дітей до самостійності.

У професійній сфері Соломія виявляє себе як працьовита і готова на ризик жінка. Їй підійде діяльність, пов'язана з фінансами, наприклад, вона може бути страховим агентом, брокером, підприємцем у сфері торгівлі, нерухомості, будівництва, банківської справи.

Іменини за православним календарем Соломія відзначає 16 серпня.