Вібуркол при вагітності

З препаратом Вібуркол знайомі практично всі матусі. Зважаючи своєї безпеки він широко застосовується в педіатрії з перших днів життя немовлят. Але дуже багато жінок знайомляться з ним ще під час вагітності. Вібуркол призначають при підвищеному тонусі матки (коли існує загроза невиношування), при запальних захворюваннях сечостатевої системи у вагітних, запальних процесах ЛОР-органів та лікуванні ГРВІ, для зниження температури тіла, зняття симптомів метеоризму і навіть для знеболювання при пологах.

   Вібуркол – Це гомеопатичний препарат, тобто на рослинній основі, з натуральної сировини. Протипоказання та можливі побічні дії зведені до мінімум. Але все ж в окремих випадках (як написано в інструкції) може спостерігатися алергічна реакція.

Це ліки має хорошу репутацію серед лікарів і пацієнтів. Дуже багато сімей тримають його у своїй аптечці постійно – на всі випадки життя. Можна почути і прочитати безліч позитивних відгуків про Вібуркол. Багато жінок стверджують, що змогли доносити вагітність саме завдяки цьому препарату. Але, тим не менше, існують і протилежні думки. Не дивлячись на заслужену любов лікарів, Вібуркол нерідко критикують вагітні за абсолютну неефективність або дуже короткочасний ефект. При цьому він дуже дорогий. І можна також знайти інформацію про те, що цей препарат на ділі не такий вже й безпечний, як нас переконують. Так що вагітним і новонародженим його все ж слід призначати з обережністю. Ще один момент: існує твердження, що при тривалому його застосуванні Вібуркол може особливим чином впливати на психіку.

У будь-якому випадку, вагітна жінка повинна знати, що ці свічки застосовуються завжди тільки ректально! При тонусі матці, для зняття болю і спазмів і для загального заспокоєння необхідно ставити по одній свічці вранці і ввечері. А при полегшенні симптомів – достатньо тільки на ніч. Але самолікуванням, звичайно ж, краще не займатися. Про те, в яких випадках і як користуватися Вібуркол при вагітності вам розповість ваш лікуючий лікар.

Автор – Олена Кичак

 

MAXCACHE: 0.83MB/0.00036 sec